Коронавірус в Туреччині – країна готується відкривати пляжний сезон у травні

Новини України

Туреччина відкриє пляжний сезон у травні. Міністр туризму вважає, що пандемія до цього моменту заспокоїться

Туреччина може відкрити пляжний сезон у травні. Фото: flickr.com

Пляжний сезон у Туреччині відкриють до кінця травня, відразу після того, як число хворих коронавірусом піде на спад.

Про це повідомив міністр культури і туризму Туреччини Мехмет Нурі Ерсой, передає NTV.

“Думаю, що до кінця травня нормалізація буде можлива, і тоді у внутрішньому туризмі почнеться рух”, – заявив він.

Він зазначив, що першим на турецькі курорти приїдуть туристи з Азії, які, як вважає міністр, першими оговталися від коронавіруса.

Зазначимо, що на початку квітня Інститут статистики Туреччини (TUIK) опублікував дані, згідно з якими доходи країни від туризму в 2019 році склали 34 млрд 520 млн 332 тис. доларів. Між тим, інститут очікує, що кількість туристів в 2020 році скоротиться на 80 відсотків. Про це повідомляє Telegram-канал “Порядок денний Туреччини”.

Уточнюється, що в минулому році Туреччину відвідали 51,7 млн туристів (із січневих даних TUIK). У цьому році очікується 10 млн 340 тисяч туристів. Якщо розраховувати дохід (пропорційно зниженню кількості туристів), тоді Туреччина в цьому році може заробити 6 904 млрд 66 млн 400 тис. доларів, втратити – близько 28 млрд доларів.

Нагадаємо, в Туреччині за останню добу від коронавіруса померло рекордна кількість пацієнтів – 115 чоловік. За словами глави Мінохоронздоров’я Туреччини, зберігається тенденція зростання випадків захворювання, смертності та кількості пацієнтів у важкому стані, які потребують лікування за допомогою апаратів штучної вентиляції легенів.

Як повідомляла “Країна”, кількість заражених коронавірусом в Туреччині зросла на більш ніж чотири тисячі громадян. Ще більше сотні померли за останню добу. Всього в країні хворіє коронавірусом 65 111 осіб, з них 4 062 громадянина виявили у себе хвороба протягом останніх діб.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь