Коронавірус в Ухани зафіксували вперше з квітня

Новини України

Через місяць в Ухани зафіксували перший випадок коронавіруса

У Ухани зафіксували першого зараженого коронавірусом, починаючи з квітня. фото: news.cn

У китайському місті Ухань, який називають “батьківщиною” коронавіруса, підтвердився перший випадок Covid-19 з початку квітня.

Про це повідомляється на сайті Національної комісії з питань охорони здоров’я провінції Хубей.

Так, хворий знаходиться у важкому стані. Крім того, в Хубэе виявили 17 нових безсимптомних випадків коронавирусной інфекції. Ще 616 осіб знаходяться під наглядом лікарів.

Уточнимо, що захворювань коронавірусом в Ухані не фіксували з третього квітня. Більш того, кількість заражених за добу є рекордом, починаючи з 28 квітня.

Нагадаємо, у Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) немає надійних доказів того, що першим джерелом зараження коронавірусом нового типу став ринок в китайському Ухані.

Як писала “Країна”, у ВООЗ і раніше заявляли про природному походженні нового вірусу. Про те ж в кінці квітня говорили представники розвідки США. Правда, президент Трамп не повірив своїй розвідці і продовжує твердити про те, що коронавірус створений в лабораторії.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь