Коронавірус в Україні. 2 травня в Києві підприємці організовують пікнік під Офісом президента

Новини України

У Києві ресторатори готуються до пікніка біля Офісу президента. Фото

“Пікнік” відбудеться 2 травня під стінами Офісу президента. Фото: Країна

У суботу, 2 травня, українські підприємці влаштовують пікнік під стінами Офісу президента. Початок заплановано на 16:00, запрошують всіх бажаючих.

Про це повідомляє кореспондент “Країни”.

Так, запрошення отримав і сам президент України Володимир Зеленський. Учасники акції вже розставили столи. Дистанцію в 1,5 метра один від одного зберегли, а на самих столах видніється дезінфікуючий засіб.

На вході всіх перевіряє поліція. До речі, всі в масках, поки все спокійно. Гасло протесту: “Вимагаємо переглянути велюровий карантин”.

Зазначимо, раніше організатори повідомляли, що акція переслідує декілька цілей, одна з яких – привернути увагу до теми боротьби з безробіттям. Ресторатори вимагають від влади дозволити відкрити літні тераси кафе і ресторанів. А кошти, зібрані під час благодійного званого ланчу передадуть українським медикам, які борються з коронавірусом.

Пікнік під стінами Офісу президента. Фото: Країна

Один з організаторів акції підприємець Дмитро Федотенков розповів “Країні” про головне завдання акції, а також спрогнозував, вийде президент Зеленський на пікнік: “Не знаю чи вийде він. Сьогодні вихідний, але ми поставили йому персональний столик ближче до виходу з ОП”.

Нагадаємо, раніше організатори повідомляли, що на пікніку “для гаранта буде кальян диня з м’ятою”.

Раніше “Країна” наводила слова заступника глави Офісу президента Кирила Тимошенко про те, що по мірі ослаблення карантину в Україні будуть відкриватися різні види транспорту. Однак метро запрацює в останню чергу.

Залишити відповідь