Коронавірус в Україні. Для школярів розробили уроки з Covid-19

Новини України

Коронавірус з’явиться у програмі українських школярів

Школярі будуть вивчати коронавірус на уроках. Фото: Pixabay

Для учнів 6-10 класів розробили спеціальні дистанційні уроки з біології про коронавирусной інфекції Covid-19.

Про це повідомляє Міністерство освіти і науки України.

“Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та ГО “Смарт освіта” за підтримки Міністерства освіти і науки України розробили дистанційні уроки з біології про коронавирусной інфекції Covid-19. Методичні рекомендації для вчителів та навчальні матеріали для учнів опубліковано на сайті “Нової української школи” сьогодні”, – йдеться в повідомленні міністерства.

Як зазначається, урок буде знайомити школярів зі шляхами передачі інфекції, дає практичні поради, як діяти під час пандемії нового коронавіруса і як вберегти себе. Очікується, що матеріали допоможуть учням дізнатися більше про Covid-19, зрозуміти важливість соціальної дистанції та правил особистої гігієни через призму наукових знань.

“В цілому розроблені чотири версії уроків для учнів 6-8-х і 9-10-х класів. Вони створені з можливістю проведення через відеозв’язок або без нього – в умовах обмеженого доступу до інтернету або гаджетам”, – зазначають у Міносвіти.

У кожному урок містяться методичні рекомендації дл вчителя біології, а також навчальні матеріали для учнів – ілюстрації з поясненнями, інтерактивні вправи, тести, навчальне відео. Інтерактивні завдання учні можуть виконати самостійно або разом з батьками.

Нагадаємо, в підручнику з історії розповіли, як комуністи розвалили українське село, провівши водопровід.

Також ми писали, що на онлайн-уроці історії вчитель одягла на голову каструлю, щоб розповісти дітям про Євромайдан.

Залишити відповідь