Коронавірус в Україні – Імбир, часник і цибулю слабо підвищують імунітет

Новини України

“Можна спалити слизову”. Дієтолог розповіла про реальну користь імбиру і часнику в зміцненні імунітету

Дієтолог розповіла про ефективність імбиру при підвищенні імунітету. Фото: Flickr

Незважаючи на те, що часник, корінь імбиру і цибулю можуть допомогти підтримати здоров’я, однак їх ефективність у профілактиці коронавіруса і підвищення імунітету сильно перебільшена. Надмірне вживання цих продуктів може призвести до опіків шлунково-кишкового тракту.

Про це в ефірі ObozTV розповіла дієтолог Людмила Гончарова.

“Це пекучі речовини, які підсилюють кровообіг. Так, вони мають антибактеріальну дію, але не як антибіотик, а дуже легке. Можна швидше спалити собі слизову, викликати гастрит або ентероколіт, ніж підвищити імунітет”, – розповіла лікар.

Експерт порадила вживати часник, імбир і цибулю тільки при бажанні і в тій кількості, в якому хочеться.

“Потрібно розуміти, що імунна система складається з клітин, і ці клітини – білкові тіла. Вони не складаються з часнику і імбиру, вони складаються з білка тваринного походження. Тому потрібно харчуватися правильно білком і пити багато води, щоб засвоєння було якісним і було якісне звільнення від токсинів”, – порекомендувала дієтолог.

Нагадаємо, що в аннексированном Криму вартість імбиру побила всі рекорди. В одному з магазинів покупцям пропонували придбати його за 5 020 руб/кг (близько 1 809 грн або $69 – Ред.).

Раніше ми писали, що в Британії в масове виробництво запустили вакцину від коронавіруса, дієвість якої ще не підтвердили в ході клінічних випробувань.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь