Коронавірус в Україні. Країна буде жити в умовах карантину два роки – Денис Шмигаль

Новини України

Карантин в Україні може тривати два роки, буде три види обмежень – Шмигаль

Карантин в Україні може тривати два роки. Фото: “Країна”

Два найближчі роки Україні доведеться жити в умовах карантину різного ступеня строгості. В залежності від епідемічної ситуації уряд буде вводити той чи інший режим обмежень.

Про це в інтерв’ю “РБК-Україна” розповів прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

“Сьогодні у нас офіційно зареєстровано понад 400 000 безробітних. Однак розрахунково ми виводимо більше 2 мільйонів людей, які або втратили роботу, або перебувають у тимчасових вимушених відпустках, чи це так зване приховане безробіття”, – заявив глава українського уряду.

При цьому Шмигаль зазначив, що в умовах карантину різного ступеня строгості жителям України доведеться прожити наступні два роки. У зв’язку з цим в Кабміні визначили три режими обмежень – червоний, помаранчевий і жовтий.

“Жовтий – коли ситуація помірна і ми можемо відпускати основні галузі, і працювати в дуже м’яких умовах карантину. Помаранчевий – це якщо кількість хворих починає зростати, і, припустимо, в окремому регіоні вже є один або два летальних випадки. Тоді ми цей регіон локалізуємо і закриваємо. Червоний – це lockdown, коли регіон або країна фактично закриваються повністю, як зараз”, – зазначив прем’єр.

Нагадаємо, що глава Моз Максим Степанов пропонує продовжити карантин до 12 травня, але дозволити гуляти в парках. Це питання сьогодні, 22 квітня, буде обговорювати Кабмін.

Також “Країна” веде онлайн-репортаж про те, що відбувається в країні і світі у зв’язку з пандемією коронавіруса.

Залишити відповідь