Коронавірус в Україні. ОАСК зареєстрував 22 позову проти Кабміну через карантинних обмежень

Новини України

На Кабмін подали 22 позову через заходів з карантину

ОАСК розгляне 22 позову проти Кабміну через введення карантину. Фото: “Країна”

З початку поточного місяця в Окружному адміністративному суді Києва зареєстрували 22 позову проти Кабінету міністрів України, в яких оскаржуються карантинні заходи, які були введені з-за пандемії коронавіруса.

Про це в понеділок, 27 квітня, повідомила прес-служба суду.

“Позивачі, серед яких – фізичні особи, громадські організації та адвокатські об’єднання, просять суд скасувати окремі положення про заборону регулярних перевезень, відвідування парків, скверів, роботи громадського харчування і т. д., так і в цілому всі постанови Кабміну від 11 березня 2020 року №211 “Про запобігання розповсюдження на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, викликаної коронавіруса SARS-CoV-2”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, на сьогоднішній день суд відкрив провадження в 10 адміністративних судах, ще 10 позовів зупинені без руху для усунення позивачем недоліків. Щодо решти позовів вирішується питання про відкриття провадження.

Нагадаємо, раніше суд розгляне законність закриття КПП з аннексированным Кримом.

Також ми писали, що суд відкрив справу щодо визнання протиправними обмежень роботи закладів харчування і торгових центрів на карантині.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь