Коронавірус в Україні. Під час карантину тільки 3% українців стали частіше займатися сексом

Новини України

У 8% українців стало більше сексу на карантині, у 17% – менше

16:39,

сьогодні

8% українців стали займатися сексом частіше

За минулий місяць лише 3% українців заявили, що стали набагато частіше займатися сексом, при цьому 9% повідомили, що кількість статевих актів у березні значно скоротилося.

Про це свідчать результати опитування, проведеного проектом Rubikon.

Так, дослідження показало, що для більшості опитаних українців (35%) динаміка частоти статевих актів за минулий місяць не змінилася. 5% повідомили, що швидше частіше стали це робити, а 8% – швидше рідше, 9% – значно рідше. Ще 40% респондентів відмовилися відповідати.

В сумі 8%сексу стало більше в житті, у 17% – рідше.

Крім того, опитування показало, що 19% українців, за даними на березень, займаються сексом раз в 2-3 дня. Тільки 5% заявили, що роблять це щодня. Раз на тиждень займаються любов’ю 9% громадян, раз на два тижні – на 3%, а раз в 3-4 тижні – 5%. Зовсім не мали статевих контактів – 14%. 45% опитаних опитаних не змогли відповісти на це питання.

Скріншот: Rubikon

Опитування проводилося 4 – 10 квітня з вибіркою в 1410 респондентів. Очікувана середня помилка вибірки при довірчій імовірності 0,95 становить 3,5%.

Нагадаємо, в середині березня президент Володимир Зеленський дав раду українцям, чим їм зайнятися під час карантину, закликавши боротися з демографічною кризою.

Також ми писали, що в “Укрпошті” порадили під час карантину замовляти книги та секс-іграшки.

Оригінал статті

Залишити відповідь