Коронавірус в Україні – почалися поставки вітчизняних ПЛР-систем

Новини України

Україна розпочала постачання вітчизняних ПЛР-систем для діагностики коронавіруса

Коронавірус в Україні. Фото: Країна

Українські виробники налагодили поставки вітчизняних ПЛР-систем, за допомогою яких діагностують коронавірус Covid-19.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов під час проведення брифінгу, відео якого опубліковано в Facebook.

“Вже почалися поставки ПЛР-систем від українського виробника – це підприємство “Укргентех”. Першу поставку вони зробили вчора. Одна ПЛР-система налічує майже 100 тестів. Вчора відбулася поставка двох тисяч ПЛР-систем, які відразу поїхали в регіони – це майже 200 000 тестів”, – сказав він.

Сьогодні, стверджує Степанов, планується поставити ще тисячу систем. А завтра – півтори тисячі.

“Вони відразу їдуть в регіони, і відразу починається відповідний процес тестування людей, які цього потребують”, – підкреслив він.

Дивитися з 7:40. Відео: facebook.com/moz.ukrм

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров’я України опублікувало в суботу, 25 квітня, відео, в якому показана динаміка поширення коронавіруса у 10 областях, починаючи з 3 березня і закінчуючи сьогоднішнім показником у 8 125 осіб.

Як повідомляла “Країна”, у світі коронавірусом заражені більше 2,7 мільйонів людей, майже 200 тисяч померли. 25 квітня в Києві зафіксовано в два рази менше нових випадків коронавіруса.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь