Коронавірус в Україні. У Кривому Розі пройшов автопробіг за єдині правила карантину для великого бізнесу та дрібного

Новини України

“Або всі закриті, або всі працюють”. На Батьківщині Зеленського Фопи вдарили автопробігом по подвійним стандартам карантину

У Кривому Розі дрібні бізнесмени провели автопробіг за єдиний для всіх карантин, фото: kr.informator.ua

Вчора, 22 квітня, у Кривому Розі пройшла незвичайна акція протесту. “Ліга підприємців Кривого Рогу” під гаслом “Подвійні стандарти: влада ти з ким?” провела автомобільний пробіг проти “оригінального трактування” правил карантину.

Про це повідомляє Інформатор.

Як розповів місцевий підприємець з 12-річним стажем Олексій Кудрявцев, за час карантину в місті не закрився жоден супер-, гіпер – або мегамаркет.

“Але при цьому не дають можливості працювати дрібним підприємцям, штрафують і навіть стягують з них єдиний податок, забороняючи вести бізнес. Адже бізнес – це єдине джерело доходу для їх сімей. Фопи просто не доживуть до закінчення карантину! Тому підприємці міста вийшли вимагати єдиних правил карантину для всіх, тобто чи закриті всі, або всі працюють, дотримуючись санітарно-епідемічні норми”, – заявив Олексій Кудрявцев.

Відео: krivoyrog-TV

Перед початком автопробігу біля будівлі криворізької мерії пройшов мітинг на якому було прийнято звернення до президента України Володимиру Зеленському, прем’єр-міністру країни Денису Шмигалю, міністра економіки, торгівлі і сільського господарства України Ігорю Петрашко, голові Дніпропетровської ОДА Олександру Бондаренко і мера Кривого Рогу Юрія Вілкула.

У ньому учасники акції вимагали “припинити злочинні дії, повернутися у правове поле України і забезпечити належне виконання Конституції України. Для цього забезпечити повернення протизаконно витребуваних з підприємців штрафів за порушення протиправно імітованого карантину, відшкодувати у повному обсязі завдані матеріальні збитки підприємцям України протиправним забороною діяльності, яка гарантована статтями 42 і 43 Конституції України. Скориставшись Вами, олігархат безперешкодно захоплює ринок, винищуючи микропредпринимателей і фермерів, наслідки цих дій несуть загрозу кожній українській родині”.

Так само підприємці зажадали відкрити ринки, скасувати єдиний податок на час карантину, коли вони не отримують доходів, а також виставили ряд вимог, що стосуються законодавчих змін діяльності дрібного бізнесу.

Нагадаємо, що станом на 23 квітня в Україні кількість заражених коронавірусом зросла до 7 170 осіб.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь