Коронавірус в Україні. У Маріуполі Covid-19 заразилися 19 медиків обласної лікарні інтенсивного лікування

Новини України

У Маріуполі дев’ятнадцять медиків обласної клініки заразилися Covid-19

Хвилю коронавіруса в Україні поки не вдається зупинити, фото Країна

У Маріуполі серйозно загострилася ситуація з коронавірусом. Тут виявилися зараженими одразу 19 медиків обласної лікарні інтенсивного лікування.

Про це заявив на брифінгу донецький губернатор Павло Кириленко, як передає Укрінформ.

“У Маріуполі у нас 22 (нових – Ред.) випадки зараження. Серед них 19 медиків обласної лікарні інтенсивного лікування… Випадок в Маріуполі зараз детально аналізуємо і вже прийняли певні заходи, щоб локалізувати поширення вірусу”, – зазначив Павло Кириленко.

У той же час начальник департаменту охорони здоров’я ОДА Володимир Колесник пояснив, що це медзаклад не було визначено для прийому хворих з коронавірусом.

“Те, що сталося, це, на жаль, життєва ситуація, коли ургентний хворий поступає в ургентне відділення, не маючи підтвердженого захворювання. Він був прооперований у відділенні, і тільки на третій день після операції у нього підвищилася температура, з’явилася клінічна картина (захворювання Covid-19 – Ред.)”, – розповів Володимир Колесник.

Він додав, що після того, як у хворого виявили Covid-19, почали перевіряти на коронавірус пацієнтів і співробітників відділень, в яких він перебував.

Начальник департаменту запевнив, що всіх працівників і пацієнтів в обласній лікарні перевірять за допомогою ПЛР-тестів, адже всі 19 медиків, які виявилися зараженими, отримали негативні результати швидкого тестування.

Колесник зазначив, що нові хворі частково знаходяться на самоізоляції будинку, частково – у відділенні. “Лікарі і медичні сестри залишилися на карантин в умовах відділення, так як хворі продовжують перебувати у відділенні, вони потребують медичної допомоги”, – уточнив чиновник.

Він додав, що загалом у Донецькій області Covid-19 був виявлений у 27 медиків, з них двоє вже одужали.

Раніше “Країна” повідомляла, що в Дніпропетровській області знайшли коронавірус ще у 16 осіб.

Залишити відповідь