Коронавірус в Україні – українцям можуть ввести паспорти здоров’я

Новини України

Українцям можуть ввести “паспорта здоров’я”, якщо так забажає ВООЗ

Україна введе “паспорта здоров’я”, якщо їх буде рекомендувати ВООЗ. Фото: Країна

У разі, якщо Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує ввести “паспорта здоров’я”, вони будуть запроваджені і в Україні.

Про це в середу, 6 травня, в інтерв’ю інформагентству “Інтерфакс-Україна” заявила голова Державного агентства розвитку туризму Мар’яна Олеськів.

“Якщо це буде введено в світі і рекомендовано ВООЗ, це буде введено також і в Україні. Але для цього світу має бути розуміння, який тест можна вважати доцільним, і за скільки часу його треба проводити, але на це поки що відповідей немає і чіткої процедури видачі таких паспортів жодна країна поки що не має”, – сказала Олеськів.

За її словами, на даний момент розробляються санітарні норми у сфері туризму, які діятимуть після закінчення карантину. Також Олеськів зазначила, що нові правила будуть тим, “на чому хтось захоче заробити гроші”.

Як вона навела приклади: проходження персоналом температурного скринінгу, відстань між столиками і кількість людей на квадратний метр в закладах харчування, неможливість доступу до їжі самих туристів, певну відстань на рецепції між людьми, дезінфектори, які повинні бути встановлені в певних місцях, обмеження по басейнів і СПА, дистанціювання між людьми на пляжах.

“Думаю, також стане новим трендом, коли ми раніше отримували в готелях тапочки і шампуні, то зараз туди додадуть ще маленький дезінфектор і маску”, – додала глава агентства. Олеськів також заявила, що пандемія коронавіруса вплине і на хостели – там найближчим часом в одній кімнаті не зможуть проживати кілька людей.

Нагадаємо, що влада Львова найближчим часом розглянуть план по відновленню туризму, який був поставлений на паузу у зв’язку з введенням карантину в Україні.

Раніше ми писали про те, як зміняться правила авіаперевезень через пандемію коронавіруса.

Залишити відповідь