Коронавірус в Україні – в Подольську більше заражених, ніж в Одесі

Новини України

Місто під Одесою вирвався в лідери” області з зараженим коронавірусом

епідемія коронавіруса. Фото: Країна

Голова Одеської обласної державної адміністрації Куций Максим заявив, що в Подільському кількість заражених коронавірусом перевищила кількість хворих в Одесі. Про це він написав у себе в Facebook.

“Станом на 9:30 25 квітня найбільші спалахи зафіксовані в: Подольську – 56 випадків (35 госпіталізовано). Серед захворілих – 10 медпрацівників; Одесі – 52 випадки (30 госпіталізовано); Біляївському районі – 26 випадків (20 – госпіталізовано)”, – йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що всього в Одеській області підтверджено 183 випадки зараження коронавірусом.

Нагадаємо, в будинку престарілих в Одесі п’ять осіб захворіли коронавірусом. Є підозри, що спалах відбувся через недотримання працівниками будинку престарілих санітарно-протиепідемічних норм.

Також “Країна” писала, що в Одесі зафіксували першу смерть від коронавіруса – помер 56-річний чоловік. Відзначається, що 56-річний житель Одеси помер в минулу добу в результаті ускладнень, викликаних новою коронавирусной інфекцією.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь