Коронавірус в Україні. В регіони передані 867 тисяч ПЛР тестів – Моз

Новини України

В регіони вже передали 867 тисяч ПЛР-тестів на коронавірус, їх повинні проводити безкоштовно – Моз

Максим Степанов розповів про кількість ПЛР-тестів в регіонах. Скріншот: facebook.com/moz.ukr

Міністерство охорони здоров’я України станом на суботу, 2 травня, передало в регіони країни 867 тисяч ПЛР-тестів для виявлення коронавіруса.

Про це заявив глава відомства Максим Степанов під час щоденного брифінгу, відео якого опубліковано в Facebook.

“На сьогоднішній день передано в регіони вже 867 тисяч ПЛР-тестів. Передача відбувається за наступним алгоритмом. У нас є чіткий алгоритм, як ми визначаємо кількість цих тестів, які ми передаємо. Перше – кількість заражених. Це можливості лабораторій, які проводять тестування громадян відповідно до процедури”, – сказав він.

При цьому Степанов заявив, що процес тестування українців на коронавірус не повинен перериватися ні за яких обставин.

“Також це залишки, які є в лабораторіях в різних регіонах країни. Це робиться, щоб процес тестування ні в якому разі не переривався. Ситуація повністю під контролем Моз. У нас не існує регіонів з нестачею або залишками ПЛР-тестів. Вартість ПЛР – тестування – безкоштовно”, – підкреслив він.

Дивитися з 10:00. Відео: facebook.com/moz.ukr

Нагадаємо, станом на ранок суботи, 2 травня, в Україні зафіксовано вже 11411 випадків зараження коронавірусом Covid-19. Вчора, 1 травня, цей показник становив 10 861 випадок. Нових епізодів за добу – 550.

Також “Країна” писала, що кількість заражених коронавірусом в світі збільшилося до 3 344 402 осіб. За добу захворіло майже 150 тисяч людей.

Залишити відповідь