Коронавірус в Україні. Віктор Ляшко розповів про дослідження імунітету

Новини України

Ляшко заявив про масову перевірку українців на наявність імунітету до Covid-19

Віктор Ляшко розповів про вивчення імунітету до коронавиурсу

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив про те, що в країні скоро почнеться кампанія імуноферментної діагностики (ІФА), яка дозволить медикам оперативно визначати наявність в крові пацієнтів коронавіруса Covid-19, а так само з’ясовувати наявність у людей імунітету пацієнта до нової хвороби.

Про це він розповів в ефірі ток-шоу “Право на владу”.

“Сьогодні тестуються методи ІФА для визначення наявності імунітету до коронавирусной хвороби. І я думаю, що найближчим часом буде масове тестування населення саме на наявність антитіл. Сьогодні це вже тестується в США, в Німеччині. Тобто, Україна може бути п’ятою країною у світі, де буде запущена ІФА – діагностика і це буде показувати нам перехворів хворий чи ні коронавирусной хворобою, сформовано чи імунітет”, – анонсував Ляшко.

Відео: ТСН

Він так само відзначив, що заражений коронавірусом людина найбільш небезпечний період, коли у нього симптоми хвороби проявляються лише або взагалі відсутні. І в цей час він здатний інфікувати найбільшу кількість інших людей. За словами Ляшка, виявити хворих тепер можна завдяки ПЛР-тестування, але воно не завжди буває дотоверным, тому саме обсервація дозволяє уникнути масового зараження.

Раніше “Країна” повідомляла, що Ляшко розповів про те, що пандемія коронавіруса в Україні розвивається за польським сценарієм.

Залишити відповідь