Коронавірус в Україні. Жителі країни стали частіше носити маски і дотримувати дистанцію – опитування

Новини України

Українці стали частіше одягати маски і дотримувати дистанцію під час карантину – опитування

Українці стали дотримуватися соціальну дистанцію під час карантину. Фото: “Країна”

Протягом минулої карантинної тижня українці стали частіше одягати маски при виході на вулицю і намагатися дотримувати соціальну дистанцію. 75% жителів країни побоюються, що вони самі або їх близькі можуть захворіти Covid-19.

Про це свідчать дані опитування, проведеного компанією Research&Branding Group.

Так, соціологи 11-17 квітня опитали 1 410 респондентів. Виявилося, що порівняно з попередньою хвилею опитування, проведеної тижнем раніше, 4-10 квітня, українці стали частіше носити маски при виході з будинку (було 87%, стало 91%).

Також зросла кількість опитаних, які намагаються дотримуватися соціальну дистанцію (з 64% до 70%) і уникати місць скупчення людей (з 61% до 66%). Порівняно з першою хвилею (два тижні раніше, з 28 березня по 3 квітня) – українці стали частіше мити руки (з 80% до 85%).

Як і в попередню хвилю опитування, близько 95% населення знає про тих чи інших симптомах коронавіруса. При їх появі українці готові дзвонити до лікаря (71% проти 66% у першу хвилю), викликати “швидку допомогу” (32%), самоізолюватися (21% проти 28% у другу хвилю опитування), викликати лікаря додому (14% проти 17% в першу хвилю).

При цьому українці продовжують стежити за подіями, пов’язаними з загрозою епідемії коронавіруса в Україні (93% опитаних), а також за запровадженням карантинних заходів по всій країні (95%).

Нагадаємо, попередня хвиля опитування, 4-10 квітня, показала, що вже більше третини українців зіткнулася з фінансовими труднощами через карантин.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь