Коронавірус в Закарпатті – Covid-19 не знайдений в Міжгір’ї

Новини України

Моз направив своїх ревізорів в гори Закарпаття вивчати феномен відсутності коронавіруса

Коронавірус так і не добрався до одного з гірських районів Закарпаття. Моз туди направив ревізорів. Фото: Країна

У Міжгірському районі Закарпатської області до цих пір не виявлено жодного випадку коронавирусной інфекції. У зв’язку з цим епідеміологи перевірять роботу бригад з відбору зразків.

Про це у вівторок, 5 травня, розповіла директор Закарпатського обласного лабораторного центру Моз України Галина Ситник під час брифінгу, передає “Укрінформ”.

“Нам самим цікаво, в чому феномен Міжгірського району на Закарпатті, де не виявлено жодного випадку захворювання коронавірусом. Втім, сьогодні в Міжгір’ї поїхала мобільна група у складі керівника регіонального штабу по боротьбі з Covid-19 Ігоря Шинкарюка і головного епідеміолога Закарпаття Вікторії Тимчик. Вони перевірять, як і правильно працюють мобільні бригади в районі щодо відбору зразків, як проходить тестування і дотримуються карантинних заходів в районі”, – сказав Ситник.

За її словами, мобільна група візьме кілька зразків у хворих в районі і привезе їх на перевірку в Ужгород.

“Ми не пов’язуємо ситуацію з нульовими варіантами коронавіруса в Міжгірському районі з відсутністю тестування. Адже в лабораторний центр Моз в Ужгороді раніше доставляли зразки з Міжгір’я, проте всі результати ПЛР-тестів були негативними”, – додала Ситник.

При цьому в районах, розташованих поряд з Межигір’ям, кількість заражених коронавірусом досить низька: у Воловецькому районі – 7 випадків, у Свалявському – 5. У той же час, у великих районах Закарпаття – Мукачівському та Ужгородському – вже сотні хворих. В Мукачево та районі – 81 і 45 випадків відповідно, в Ужгороді та районі – 205 і 78 випадків.

Всього на Закарпатті станом на 5 травня 546 хворих Covid-19. В Україні зафіксовано вже 12 697 випадок захворювання Covid-19.

Раніше ми писали, що у Закарпатській ОДА у сімох працівників виявили коронавірус. З них одна людина вже одужав.

Залишити відповідь