Коронавіруса у Верховній Раді немає – Разумков

Новини України

У Верховній Раді заражених коронавірусом більше немає – Разумков

У Верховній Раді заражених коронавірусом більше немає. Фото: Країна

В той час, як в Україні кількість заражених коронавірусом зросла майже до 18 000, ніхто з депутатів і персоналу Верховної Ради на даний момент не інфікований.

Про це розповів спікер українського парламенту Дмитро Разумков в інтерв’ю “Радіо Свобода”.

За його словами, раніше коронавірусом були заражені близько 10 народних депутатів. При цьому, Разумков вважає, що їх могло бути більше, близько 15, так як “можливо, не всі про це повідомили”.

“Станом на сьогодні хворих, на щастя, – я сподіваюся, що так буде і надалі – в парламенті народних депутатів немає… По апарату теж немає. Не можу сказати про всіх помічників, тому що у народного депутата багато помічників, які працюють на громадських засадах. І 100% не можу дати. Однак, наскільки мені відомо, хворих немає. Скажімо так: нам ця інформація не надходила, не оголошували”, – заявив голова парламенту.

Нагадаємо, що нещодавно народний депутат Сергій Вельможний (група “Довіра”), який 13 квітня заявив про інфікування коронавірусом, одужав і 24 квітня взяв участь у позачерговому засіданні Верховної Ради.

Раніше ми писали про те, що відбувалося з нардепами, які заразилися коронавірусом.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь