Коронавірусом в ЗСУ заразилися 58 осіб

Новини України

Кількість заражених коронавірусом в українській армії перевищила півсотні людей

За добу в ЗСУ коронавірусом захворів один чоловік. Фото: pravda.com

За минулу добу, 25 квітня, кількість заражених коронавірусом в лавах Збройних сил України збільшилася на одну людину. Загальна кількість хворих становить 58 осіб.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони.

“Станом на 07.00 26 квітня у Збройних Силах України враховано 38 хворих на гостру респіраторну хвороба COVID-19, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2. Також за період пандемії одужали 18 осіб та 2 летальних випадки. На ізоляції (у тому числі самоізоляція) — 368 осіб. Кількість особового складу у якого закінчується ізоляція в найближчі 3 доби — 35 осіб”, – йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що за минулу добу захворів один чоловік. Його стан оцінюється як задовільний.

Днем раніше ми писали, що у Збройних силах України за останню добу зафіксували 6 нових випадків зараження коронавірусом. Всього в ЗСУ 37 випадків Covid-19, одужали 18 осіб та 2 летальних випадки.

Як повідомляла “Країна”, станом на 24 квітня в країні 51 військовослужбовець Збройних сил України був інфікований коронавірусом, за добу Covid-19 був виявлений у п’ятьох осіб.

 

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь