Коронавиурс в світі. Єгипет відкриває готелі та курорти для своїх громадян на місяць Рамадан

Новини України

Влада Єгипту вирішили поступово відкривати готелі для своїх громадян-туристів

Єгипет відкриває готелі та курорти для своїх громадян, фото: pixabay.com

Влада Єгипту, які раніше продовжили надзвичайний стан у зв’язку з коронавірусом до кінця липня 2020 року, все-таки зважилися на цілий ряд серйозних пом’якшень карантинного режиму всередині країни.

Уряд вирішив послабити жорсткі заходи у священний для мусульман місяць Рамадан, який в цьому році триватиме до 23 травня.

Влада дозволила до кінця травня відкривати готелі для внутрішніх туристів за умови заповненість готелів не більше ніж на 25%. Про це повідомляє агентство Reuters.

Відновлять роботу ті готелі, в яких встановлено дезінфекційне обладнання та обладнаний медичний кабінет з лікарем-резидентом. Персоналу і клієнтам повинні регулярно перевіряти температуру.

Співробітники повинні проходити швидкі тести на коронавірус при вході в курортні зони. Щоб заселитися в готелі, гості повинні бути зареєстровані онлайн. Крім того, у закладі має бути відведено невелике будівлю або один поверх для зони карантину, куди можна було б поміщати людей з позитивним тестом на Covid-19 або тих, у кого тільки підозрюється наявність коронавіруса.

На курортах не дозволяється проводити весілля або вечірки, організовувати розважальні заходи, подавати кальян або відкривати буфети.

З 1 червня готелям буде дозволено працювати з максимальною продуктивністю до 50%.

Раніше “Країна” повідомляла, що на пляжі Флориди вийшла Чорна смерть з косою з нагадуваннями про загрозу Covid-19.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь