Кошти на вакцину від короанвируса можуть збирати кілька місяців – ЗМІ

Новини України

Світові лідери зустрінуться по відеозв’язку з метою зібрати $8,2 млрд на створення вакцини від коронавіруса. США збори проігнорують

Світові лідери проведуть відеоконференцію, де обговорять фінансування досліджень з коронавирусу. Фото: pixabay.com

У понеділок, 4 травня, відбудеться відеоконференція різних світових лідерів, на якій обговорять виділення $8,2 млрд на створення вакцини від коронавіруса Covid-19.

Про це повідомляє “Інтерфакс”.

Так, організаторами відеоконференції виступили країни Євросоюзу, а також Великобританія, Норвегія, Японія, Канада і Саудівська Аравія. Збір коштів на створення вакцини від коронавіруса планується завершити за кілька тижнів або місяців, за підтримки процесу Світовим банком, фондом Білла і Мелінди Гейтс, а також ряду заможних людей світу.

Уточнюється, що зустріч мала розпочатися о 13:00 за Гринвічем. На ньому заплановано виступи президента Франції Емманюель Макрона, канцлера Німеччини Ангели Меркель, прем’єр-міністра Японії Сіндзо Абе, а також прем’єра Держради КНР Лі Кецяна.

При цьому Сполучені Штати участі у відеоконференції приймати не будуть.

Нагадаємо, дослідники з Китаю розповіли про те, як працює один з препаратів для лікування від коронавіруса – ремдесивир, використовуваний при лікуванні лихоманки Ебола.

Як повідомляла “Країна”, у Великобританії почали клінічні випробування вакцини від коронавіруса на людях. У них візьмуть участь 1 100 добровольців з різних міст країни.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь