Козак домовився про подальші дії сторін по Донбасу

Новини України

Парламентер Путіна розповів, про що домовився в Німеччині по Донбасу

Козак коротко розповів про переговорах у Берліні з Донбасу. Скріншот з відео

Заступник глави адміністрації президента РФ Дмитро Козак, який відповідає в Кремлі за переговори з Україною, підтвердив, що літав до Берліна на зустріч з німецькою стороною щодо врегулювання конфлікту на Донбасі. За його словами, учасники консультацій домовилися про “взаємних подальших діях щодо мирного врегулювання конфлікту”.

Про зустрічі в Німеччині чиновник розповів в ефірі телеканалу “Росія 24”.

Козак зазначив, що консультації пройшли у відомстві федерального канцлера, діалог був конструктивний і пройшов в діловому ключі. Крім рішення про продовження спільних дій, учасники обговорили завдання, які потребують вирішення і взаємодії з представниками Донбасу, України “нормандському форматі”.

Він додав, що говорити про конкретні результати передчасно. Рішення повинні прийматися тристоронньої контактною групою або в рамках нормандського формату.

Зазначимо, що якраз завтра, у четвер має відбутися чергове засідання тристоронньої контактної групи. І буде видно, які рішення були ухвалені.

Сьогодні вдень “Країна” повідомляла, що Козак прибув з одноденним робочим візитом до Берліна, щоб обговорити проблему Донбасу.

Раніше ми писали, що Україна відмовляється від переговорів з участю представників “ЛДНР”.

Залишити відповідь