Країни G7 вітають антиколомойский закон в Україні

Новини України

Посли країн G7 похвалили Ради за прийняття “антиколомойского” закону

Посли G7 вітають прийнятий Радою “антиколомойский” закон. Фото: “Країна”

Посли держав “Великої сімки” (G7) в Україні заявили, що вітають ухвалення парламентом “антиколомойского” закону про вдосконалення механізмів регулювання банківської діяльності.

Про це в четвер, 14 травня, повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

“Посли країн G7 вітають Верховну Раду і керівництво країни з прийняттям законодавства щодо банків, яке зміцнить економіку України сприятиме поглибленню міжнародних економічних і торговельних зв’язків”, – заявили посли G7.

Нагадаємо, вчора Верховна Рада прийняла необхідний МВФ закон про вдосконалення механізмів регулювання банківської діяльності (№2571-д) у другому читанні та в цілому. За нього проголосували 270 народних депутатів при необхідних 226 голосах. Закон, зокрема, встановлює неможливість повернення неплатоспроможних банків колишнім власникам.

Про те, чому закон називають “антиколомойским” і що його прийняття означає для України можна прочитати в нашому матеріалі.

Відзначимо, що відразу після його прийняття автор 6 тисяч правок до “антиколомойскому” закону нардеп Поляків подав постанову про його скасування, тим самим заблокувавши його вступ в силу.

Сьогодні також стало відомо, що нардеп Поляків подав в суд на Разумкова і Гетманцева через “антиколомойского” закону.

 

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь