Крим просить ООН вплинути на Україну, щоб пустити воду на півострів

Новини України

Депутати анексованого Криму просять ООН вплинути на Україну з водного питання

Україна перекрила канал в аннексированный Крим, фото: fakty.ua

Вчора, 21 травня, Росія ініціювала проведення неформальної відеоконференції Ради безпеки ООН, в якій взяли участь і так звані “депутати” анексованого Криму.

Головною темою стало обговорення становища на півострові. В ході видеозаседания “депутат” Бахчисарайського міськради Ервін Мусаєв заявив, що ООН повинна вплинути на Україну, що б та відновила постачання води на територію анексованого Криму.

Рішення України відключити подачу води і електроенергії на півострів суперечить основам міжнародного права, вважає Мусаєв. Він закликав ООН знайти ресурси для вирішення даної проблеми, як передає Gazeta.ua з посиланням на РИА Новости.

Нагадаємо, в березні 2014 року в Криму Росія провела так званий референдум, який не визнали більшість країн світу.

За підсумками референдуму півострів став територіальною частиною Росії, а Севастополь – містом федерального значення. Через місяць після цього Україна припинила постачання води в Крим по Північно-Кримському каналу. Ця вода забезпечувала до 85% потреб півострова.

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що Україна не буде постачати воду в аннексированный Крим, і всі домисли потрібно припинити.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь