Куций Максим погрожував репортеру 1+1 Юлії Червоненко викликати Нацгвардію

Новини України

Одеський губернатор Куций погрожував журналістці Нацгвардією з-за неправильного питання – НСЖУ

Куций Максим “викликає” Нацгвардію для журналістки

В Одеській області місцева влада потрапила в черговий скандал з пресою. Губернатор Куций Максим погрожував викликати Нацгвардію за нібито провокаційне запитання журналістки Юлії Червоненко.

Про інцидент повідомляє голова Національного союзу журналістів України (НСЖУ) Сергій Томіленко у своєму Facebook. А відео опубліковано в Tеlegram-каналі “Лиса правда” журналіста Євгена Куксіна.

“Зупиніть зйомку… Видаліть запис… Це провокаційне питання… Я зараз викличу Національну гвардію… Мій кабінет – це режимний об’єкт… Я не даю згоди на зйомку в режимному об’єкті”…

Це – короткий зміст відповіді голови Одеської облдержадміністрації Максима Куцого на питання журналістки телеканалу “1+1” Юлії Червоненко. Питання було поставлено у службовому кабінеті чиновника, куди він сам запросив знімальну групу.

У коментарі НСЖУ Юлія Червоненко зазначила, що була дуже вражена бурхливою реакцією голови Одеської ОДА, адже зйомка відбувалася за його згодою.

“Ми зустрілися з ним на сходах, попросили записати коментар. Я показала своє посвідчення “1+1″ і губернатор сказав, щоб ми піднялися в його приймальню, – розповідає Юлія Червоненко. – Потім нас запросили в кабінет на одне питання Куций Максим відповів, а на другому почав звинувачувати нас, що це провокація. Особливо я здивована, причому тут Національна гвардія?”.

Голова НСЖУ Сергій Томіленко зазначив з цього приводу, що ніякі питання не виправдовують неадекватну поведінку чиновників.

“Журналіст – не просто людина, який задовольняє власну цікавість і щось розпитує. Він являє аудиторію. І чиновник повинен демонструвати свою відповідальність перед людьми шляхом спілкування з журналістами, а не нацьковувати” на них Нацгвардію, – упевнений Сергій Томіленко. – Закон на боці журналістів, але рівень культури, освіченості, готовність до виконання державних функцій у чиновників – на надзвичайно низькому рівні”.

Раніше “Країна” повідомляла, що у НСЖУ обурилися затягуванням розслідування резонансних побиттів журналістів поліцейськими.

Так само ми розповідали, що в річницю нападу на журналіста Комарова в НСЖУ вимагали від МВС звіту з розслідування його вбивства.

Залишити відповідь