Китайські хакери намагаються викрасти у США дані про вакцину проти коронавіруса – NYT

Новини України

Китайські хакери намагаються викрасти у США дані про вакцину проти коронавіруса – NYT

Китайські хакери нібито зазіхнули на дані про лікування коронавіруса в США. Фото: pixabay.com

Федеральне бюро розслідувань і Агентство національної безпеки США мають намір у найближчі дні оголосити Китаю попередження з-за спроб тамтешніх хакерів вкрасти інформацію про тестування на новий вірус, його лікуванні та розробці вакцини проти COVID-19.

Про це пише видання The New York Times з посиланням на чернетку попередження, складений ФБР і Міністерство внутрішньої безпеки.

У проекті попередження сказано, що Китай, застосовуючи незаконні методи, шукає цінні дані про інтелектуальної власності у сфері охорони здоров’я. З-за його дій під загрозою виявилися університетські та приватні лабораторії США.

Американському киберкомандованию уряд може доручити відповісти на спроби китайських хакерів проникнути в комп’ютерні мережі, пише видання.

Газета запевняє, що крім Китаю кібератаки на наукові центри США роблять Іран, В’єтнам і Південна Корея. Тому протягом кількох останніх місяців співробітники ФБР відвідували великі університети США і повідомляли керівництву про уразливість в комп’ютерних мережах.

Раніше “Країна” розповідала, що в США дозволили робити нові тести слини на вміст у ній коронавіруса.

Ми також писали, що влада США впевнені в штучному походження коронавіруса в лабораторії Китаю, хоча американська розвідка заперечує це.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь