Китаю хоче збільшити кількість ядерних боєголовок

Новини України

“Штати вірять тільки в силу”. У Китаї закликали нарощувати ядерний арсенал, щоб протистояти Америці

Китай хоче нарощувати військову міць. Фото: Сіньхуа

У Китаї заявляють, що країна повинна продовжувати нарощувати ядерну міць. На думку Китаю, потрібно збільшити кількість ядерних боєголовок до тисячі одиниць. Така підготовка потрібна для того, щоб протистояти США у разі можливої атаки.

Про це йдеться в коментарі Ху Сицзиня, головного редактора газети Global Times, англомовної версії партійної “Женьмінь жибао” в Китаї.

“Ми миролюбна нація і взяли на себе зобов’язання ніколи не застосовувати ядерну зброю першими, але нам потрібен більш широкий ядерний арсенал, щоб приборкати стратегічні амбіції США”, – йдеться в коментарі.

Редактор додає, що може бути, Китаю доведеться вирішувати проблеми з більшою рішучістю в найближчому майбутньому, що вимагає підтримки ракет Dongfeng і Julang.

“Не будьте наївними. Не думайте, що ядерні боєголовки марні. Фактично, вони використовуються кожен день в якості стримуючого фактора для формування ставлення еліти США до Китаю. Деякі китайські експерти кажуть, що нам не потрібно більше ядерної зброї, я думаю, що вони наївні, як діти”, – написав Ху Сицзінь.

Він сподівається, що Китай і США можуть ужитися один з одним, але мирне співіснування між цими двома країнами має бути сформовано стратегічними інструментами. “Це особливо правильно, оскільки ми стикаємося зі все більш ірраціональними діями США, які вірять тільки в силу. У нас не так багато часу для обговорення необхідності нарощування ядерних боєголовок”, – додав Ху Сицзінь.

Раніше “Країна” писала, що США змоделювали скидання водневої бомби на Москву.

Також ми розповідали, що КНДР випробувала дві ракети у бік Японського моря.

Залишити відповідь