Київавтодор витратив більше грошей на прибирання снігу цієї зими, ніж минулого

Новини України

На прибирання снігу, якого цієї зими майже не було, в Києві витратили більше грошей, ніж рік тому

Київ витратив більше грошей не прибирання снігу в цьому році, ніж минулої зими. Фото: Pixabay

За зиму 2019-2020 “Київавтодор” витратив більше грошей на заходи з прибирання снігу, ніж за минулий зимовий сезон 2018-2019 рр ..

Про це йдеться у відповіді відомства на запит юриста Ростислава Кравця, який він опублікував у Facebook у четвер, 21 травня.

Згідно документу, в цьому році комунальники не змогли повністю освоїти виділені на прибирання снігу кошти. Так, було витрачено 395 мільйонів гривень з 479 виділених. Тим не менш, сума все одно виявилося більше, ніж у минулому році – 328 млн гривень.

Зазначимо, що в цьому році вперше за 140 років спостережень за погодою в Києві так і не настала метеорологічна зима. Сталого снігового покриву не було за всі три місяці, а середня температура трималася вище нуля, загалом вона за грудень-лютий склав +2 градуси, за даними Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського.

Нагадаємо, що з-за безсніжної зими в столиці навіть довелося привозити сніг з Карпат, а схили для катання на Голосіївській гірці в Протасовому Яру заснеживали спеціальними гарматами.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь