Київський зоопарк відкрився після реконструкції. Фото

Новини України

Київський зоопарк відкрився після першої за 50 років реконструкції. Фото

Після реконструкції відкрився київський зоопарк. Фото: hromadske

Після проведеної вперше за 50 років реконструкції головного входу сьогодні, 23 травня, відкрив свої двері для відвідувачів столичний зоопарк.

Про це повідомляє “Громадське”.

Відзначається, що з-за триваючої пандемії коронавіруса на вході кожному відвідувачу вимірюють температуру. Також на вході встановлено дезінфектори для рук, заборонений вхід без маски, а також працівники контролюють кількість людей, що одночасно знаходяться на території парку.

Так, будівельники демонтували старий вхід, перемістивши його в лівіше, за жирафом. Як і було обіцяно, бізона і лева не викинули, а перенесли ближче до нового входу.

“У зоопарку триває будівництво нового приматника. А за кошти інвесторів у новому приміщенні біля входу облаштують океанаріум і фудкорты. Роботи там тривають. Триває будівництво паркінгу для відвідувачів на 500 авто. Його планують відкрити у липні”, – повідомляв напередодні мер Києва Віталій Кличко.

Нагадаємо, раніше Кличко заявив, що 23 травня в Києві після першого етапу реконструкції відкриється зоопарк.

Як повідомляла “Країна”, раніше старий вхід в Київський зоопарк, що на проспекті Перемоги, почали руйнувати бульдозери.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь