Ларнака і Пафос відкриють аеропорти на Кіпрі з 9 червня 2020 року

Новини України

На Кіпрі з 9 червня відновлять роботу аеропорти Ларнака і Пафос

Кіпр відкриє аеропорт з 9 червня, фото: soultravel.com.ua

Влада Кіпру, який вже з 15 червня готовий відкрити туристичний сезон, схвалили план дій щодо відновлення роботи аеропортів Ларнаки і Пафосу. Про це пише в п’ятницю портал KNEWS.

Міністр транспорту, комунікацій та громадських робіт Кіпру Янніс Карусос заявив, що відновлення авіасполучення буде проходити в два етапи: перший етап триватиме з 9 по 19 червня, а другий стартує 20 червня.

На першому етапі будуть дозволені рейси з Греції, Болгарії, Норвегії, Австрії, Фінляндії, Словенії, Угорщини, Ізраїлю, Данії, Німеччини, Словаччини, Литви та Мальти.

Другий етап передбачає відновлення авіасполучення зі Швейцарією, Польщею, Румунією, Хорватією, Естонією і Чехією.

Міністр звернув увагу, що на першому етапі пасажири, які прилітають з країн, згаданих в обох списках, будуть зобов’язані пред’явити довідку про негативному результаті тесту на наявність коронавіруса, який був зроблений в сертифікованій лабораторії не пізніше, ніж за 72 години до польоту.

Громадяни Кіпру, що повертаються на батьківщину, зможуть здати тест по прибутті, але до отримання результату їх зобов’яжуть дотримуватися режиму ізоляції.

З 20 червня від пасажирів, які прибувають з країн першого списку, не будуть вимагати негативний результат тесту на COVID-19, однак це вимога збережеться для тих, хто прилетить з держав, зазначених у другому списку.

Два найбільших туристичних ринку для Кіпру, Великобританія – на яку припадає третина всіх прибуваючих туристів і Росія, поки не ввійшли в ці списки.

Очікується, що незабаром на Кіпрі оголосять нові правила прийому туристів. Реєстрація в готелях буде повністю перенесена з ресепшна готелів в онлайн, співробітники готелів будуть носити захисні маски, а по прибуттю у туристів заберуть багаж, який в готелі дезінфікують, а потім доставлять відразу в номер гостя.

За час пандемії на Кіпрі зареєстрували менше 1 тис. випадків захворювання, 17 осіб померли.

Раніше “Країна” повідомляла, що Греція дозволила прилетіти в червні туристам з 20 країн.

Також ми писали, що на острові Балі відкриють туристичний сезон тільки з жовтня.

Залишити відповідь