Легендарна команда Формули-1 під кредит, у розмірі третину мільярда дол. заклала історичні боліди і базу

Новини спорту

Виробнича база “Макларен”

McLaren Group, куди входить однойменна автогоночная команда Формули-1, планує залучити до £ 275 млн ($ 335 млн) інвестицій, заклавши виробничий комплекс в Уокінгу і частину своєї колекції історичних болідів, включаючи чемпіонські боліди Нікі Лауди, Айртона Сенни, Мікі Хаккінена і Люіса Хемілтона, повідомляє Sky News.

Така необхідність з’явилася після того, як британський уряд відмовив McLaren в позику, за якої керівництво групи компаній звернулося, оскільки з-за пандемії різко впав попит на спорткари, що випускаються її автомобілебудівним підрозділом.

Крім того, початок сезону у Формулі-1 затримується на кілька місяців, що неминуче спричиняє зниження виплат від власників Серії з Liberty Media і тільки погіршує фінансові проблеми.

«Як і багато інші британські компанії, «Макларен» серйозно постраждала від поточної пандемії, і тому ми вивчаємо різні варіанти фінансування, щоб впоратися з вимушеною паузою в бізнесі», — цитує представника McLaren Group видання.

Додамо, що в березні бахрейнський холдинг Mumtalakat, утримувач контрольного пакету акцій McLaren, вже інвестував 300 млн. фунтів в якості запобіжного термінової підтримки групи компаній, яка дає роботу приблизно 4 тис. чоловік, адже більшість з них в даний час знаходиться у вимушеній відпустці.

Фінансовий консультант — JPMorgan рекомендує McLaren випустити облігації, запропонувавши їх своїм нинішнім акціонерам і інвесторам, із зобов’язанням сплатити їх, як тільки доходи повернуться на нормальний рівень.

Залишити відповідь