Лещенко за час карантину у квітні заробив в Укрзалізниці чергову третину миилиона гривень

Новини України

Екс-нардеп Лещенко за неповних 4 місяці отримав від “Укрзалізниці” вже більше мільйона гривень

Екс-нардеп Сергій Лещенко з січня працює в “Укрзалізниці”. Фото: Країна

Більше трьохсот тисяч гривень отримав член наглядової ради акціонерного товариства “Укрзалізниця” Сергій Лещенко в якості винагороди за свою роботу в квітні. Інформація про це міститься в його електронній декларації, опублікованій на сайті Єдиного держреєстру декларацій.

Зокрема, Сергій Лещенко задекларував 062 332 грн винагороди за роботу в якості члена наглядової ради. Джерелом надходження коштів зазначений роботодавець – “Укрзалізниця”. Таким чином його квітневий заробіток тримається на рівні попереднього місяця, коли екс-нардеп задекларував третину мільйона гривень гонорару від “Укрзалізниці”. Зазначимо, що таку ж суму Лещенко отримав і в лютому.

Нагадаємо, в січні екс-нардеп Сергій Лещенко став головою комітету з питань комплаєнса і антикорупції, який створив наглядову раду “Укрзалізниці”. На цій посаді він повинен навчати керівництво і працівників етичного поведінки і боротьба з корупцією. Перша “зарплата” Лещенко на новому посту склала 136 тисяч гривень. Таким чином за неповних 4 місяці його він отримав один мільйон 132 тисячі гривень.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь