Лондон пригрозив переглянути відносини з Пекіном у зв’язку з пандемією

Новини Світу

Глава МЗС Великобританії Домінік Рааб заявив. що кго країна не зможе підтримувати колишні відносини з Пекіном, передає “Інтерфакс”. Лондон, за його словами, потребує роз’яснень щодо того, як коронавірус привів до світової кризи, в четвер .

“Поза всяким сумнівом, ми не можемо вести справи як зазвичай після цього”, – наводить газета The Times його відповідь на запитання про те, чи відбудеться “перерахунок” у відносинах Лондона з Пекіном у зв’язку з пандемією.

“Нам доведеться задавати важкі запитання про те, як це сталося і чому її не можна було зупинити раніше”, – зазначив Рааб.

Раніше колишній керівник британської розвідки Mi-6 Джон Соерс звинуватив владу Китаю в тому, що вони приховали інформацію про коронавирусе COVID-19 на початкових етапах розвитку епідемії. З схожими звинуваченнями виступили шеф Пентагону Марк Еспер і президент США Дональд Трамп.

Влада КНР вважають бездоказовою версію про те, що COVID-19 поширився з лабораторії в Ухані, повідомив у четвер CNN з посиланням на офіційного представника МЗС КНР Чжао Лицзяня.

Залишити відповідь