Лукашенко закликав чоловіків не цілувати жінок і “залишитися в сім’ї” на період пандемії

Новини Світу

 

 
 

 

 
 

Президент Білорусії Олександр Лукашенко під час відвідування випробувального полігону Об’єднаного інституту машинобудування повідомив, що під час пандемії коронавіруса не варто цілуватися зі сторонніми жінками. Про це повідомляє білоруський портал Reform.by.

“Якщо ти вже цілувався з кимось, то цілуйся далі. Не лізь, там, якщо ти мужик, до іншої жінки і так далі. Ну потерпи місяць. Якщо ти десь терся там у сім’ї, залишся в сім’ї”, – сказав глава держави.

Раніше Олександр Лукашенко неодноразово висловлював думку, що небезпека коронавіруса перебільшена, а боротися з ним пропонував “нетрадиційними” способами. Зокрема, президент називав ситуацію з коронавірусом “психозом”. Він рекомендував білорусам “лікуватися” від коронавіруса спиртним, лазнею та сельхозработами.

Пізніше глава держави додав, що ізоляція “тухлих квартирах, в атмосфері вірусів” вбиває людей. За його словами, при респіраторних захворюваннях потрібно навпаки “виходити на вулицю, подихати свіжим повітрям і провітрювати приміщення”.

Коли ж у Білорусії за тиждень зібрали понад 150 тисяч підписів під петицією з вимогою терміново ввести в республіці карантин по коронавирусу і відправили її у Всесвітню організацію охорони здоров’я, Лукашенко навів ще один аргумент проти нього. “Як у нас тут просторікують колом – карантин, комендантську годину та інше… Це найпростіше, це ми зробимо протягом доби, але жерти що будемо?” – заявив глава держави.

За його словами, “вже всі торочать про “голод в недалекій перспективі”, тому в Білорусії необхідно в найкоротші терміни завершити посівну кампанію. “Нафта нафтою, але її на стіл не подаси”, – сказав білоруський лідер.

За останніми даними Моз Білорусії, в країні знайшли 18 350 хворих коронавирусной інфекцією. З них померли 107 пацієнтів. У ВООЗ зв’язали швидкий розвиток епідемії коронавіруса в Білорусії з відсутністю “заходів фізичного дистанціювання”.

Карантин у країні не введений. Всупереч застереженням ВООЗ з 20 квітня було відновлено навчання в школах. А 25 квітня влади країни вивели більше двох мільйонів громадян на загальнореспубліканський суботник. У ньому брали участь особисто президент Олександр Лукашенко та інші чиновники. На опублікованих фото і відео видно, що учасники заходу не дотримувалися соціальну дистанцію і не носили маски.

Глава держави представив суботник як своєрідне жертвоприношення з метою умилостивити вищі сили, наславшие на світ коронавірус. “Я колись сказав, що Він [Господь] побачив, що ми погано ставимося до екології, до способу життя, який у нас зовсім не відповідає тим критеріям, які повинні бути, і вдарив нас по голові [мається на увазі пандемія коронавіруса]. Тому ми намагаємося якщо не вирівняти ситуацію, то хоча б захистити себе і своїх близьких цими кроками”, – пояснив Олександр Лукашенко.

В даний час в Білорусі йде підготовка до параду з нагоди Дня Перемоги. В цих умовах, коли влада ігнорує загрозу, в країні почав діяти “народний карантин”. Багато білоруси по можливості добровільно зводять до мінімуму соціальні контакти і вибирають режим самоізоляції.

Залишити відповідь