Ляшко анонсував масову вакцинацію проти грипу в Україні

Новини України

Ляшко оголосив про масову вакцинацію українців напередодні другої хвилі коронавіруса

Ляшко повідомив, що від грипу будуть прищеплювати після появи відповідної вакцини. Фото: Facebook/ viktor.liashko

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що в країні ймовірна друга хвиля епідемії коронавіруса. Щоб вона не наклалася на звичайний сезонний грип та ГРВІ, населення масово щепити від грипу.

Про це він розповів в інтерв’ю “РБК-Україна”.

Журналістка видання поцікавилася, які заходи Моз впроваджує для підготовки до другої хвилі епідемії.

“Дивіться, ми паралельно проводимо боротьбу з першою хвилею. А до другої хвилі ми готуємося за таким принципом. Ми хочемо виключити поєднання двох схожих інфекційних захворювань, які передаються однаковими шляхами і одночасно можуть призвести до значної спалаху інфекційних хвороб, заповнити наші інфекційні відділення та викликати велику кількість пневмоній. Це грипоподібні захворювання та коронавірус. Для того щоб запобігти такі спалахи восени, нам треба готуватися до масової вакцинації проти грипу в цьому році. Вже починати готуватися, розраховувати потреби, закуповувати вакцину і щепитися як тільки вона з’явиться на ринку України та інших європейських країн”, – повідомив Ляшко.

За його словами, вакцина проти грипу кожен рік змінює штам вірусу, який входить до її складу. Тому зараз ще не можна вакцинуватися, тому що немає відповідної вакцини. Влада розраховує в липні, серпні або вересні почати вакцинацію, як тільки з’явиться препарат.

Між тим, як писала “Країна”, влади Вінницької області заявили про другу хвилю коронавіруса.

Ми також розповідали, що сінгапурські вчені, анонсували завершення епідемії коронавіруса в Україні в червні, відмовилися від усіх своїх прогнозів по всім країнам.

Залишити відповідь