Ляшко проти введення пропусків у метро, з-за яких утворюються натовпу

Новини України

Ляшко проти введення в метро на карантині пропусків, з-за яких утворюються натовпу

Ляшко (зліва) не обіцяє, що у всіх містах метро відкриють одночасно. Фото: Facebook/ viktor.liashko

Заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що не підтримує ідею введення допуску в метро за спецперепустками, як це було зроблено в Москві.

Про це він сказав 13 травня в ефірі програми “Здорова політика” на UA:Українське радіо.

“Особисто я як головний державний санітарний лікар України не буду підтримувати введення спецперепусток для метро. Досвід інших країн показує, що спецперепустки створюють скупчення людей перед турнікетами на вході. Там скупчення людей може бути гірше, ніж в самому вагоні”, – пояснив свою позицію Ляшко.

Він додав, що рішення про відновлення роботи метро після 25 травня буде розглядатися з урахуванням епідемічної ситуації в кожному з трьох міст, де є метрополітен.

“Ми маємо три міста: Київ, Харків і Дніпро. І я не можу гарантувати, що всі вони відкриються в один момент. Ми приймемо рішення в уряді, що з такого-то числа можна відкривати метро, але це не означає, що всі три відкриємо одночасно”, – сказав санлікар.

Як сьогодні писала “Країна”, мер Києва Віталій Кличко звернувся до Кабміну з проханням відновити роботу метро з 25 травня.

Нагадаємо, метрополітен у столиці не працює з 17 березня.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь