Литва Казахстан і Кіпр повернули жорсткий краантин

Новини України

Казахстан, Литва і Кіпр вирішили серйозно посилити карантин

Литва, Казахстан та Кіпр відновили карантин. Фото: flickr.com

Одразу три країни вирішили вирішили посилити карантин на тлі високих темпів поширення коронавіруса. Це Литва, Кіпр і Казахстан.

Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Так, за інформацією Delfi, в Литві з першого серпня повернули обов’язкове носіння медичних масок у закритих приміщеннях та громадських місцях для всіх, хто старше шести років. Винятком стануть лише заклади громадського харчування, в яких із-за специфіки цілей відвідування маски зобов’яжуть носити тільки співробітників.

Крім того маску буде дозволено зняти у перукаря, косметолога, в басейнах і спортивних залах.

Також з третього серпня посилення карантину відновлює Казахстан, пише Lada.kz. У регіоні Актау зупинять весь громадський транспорт і міжміське пасажирське сполучення. Планується закрити і торгові доми, торгово-розважальні комплекси, розважальні центри, літні майданчики кафе і ресторанів – заборонено все, крім доставки на будинок.

У Костанайської області обмеження будуть введені до 17 серпня, в регіоні не можна працювати всім непродовольчих магазинах. Виключення залишили тільки для магазинів будматеріалів, запчастин, сільгосптехніки, гігієнічних приладдя і ритуальних товарів.

У свою чергу на Кіпрі, як зазначає Cyprus Mail, з 31 липня відновили обов’язкове носіння медичних масок у всіх замкнутих приміщеннях та громадських місцях, порушників буде світити штраф у розмірі 300 євро.

У регіоні Лімассола заборонені збори більше 10 осіб, а максимальна кількість відвідувачів у ресторанах, кафе і барах було скорочено до 75 в приміщенні і 150 – на відкритому повітрі.

Нагадаємо, вже третій день поспіль у Польщі фіксують антирекорд за кількістю виявлених випадків коронавирусной хвороби за добу. За останніми даними, Covid-19 підтвердився у ще 658 жителів цієї країни.

Як повідомляла “Країна”, паби, бари, клуби та інші розважальні заклади можуть закрити заради повсюдного відкриття шкіл до початку навчального року. Такий вибір потрібно зробити з-за складної ситуації з захворюваністю коронавірусом – показники дозволяють відкрити тільки один тип закладів.

Читайте Країну в Google News – натисніть Підписатись

Залишити відповідь