Мадрид буде судитися з урядом Іспанії за відмову пом’якшити карантин

Новини України

Мадрид подає в суд на Іспанію за відмову пом’якшувати карантин для столиці країни

Мадрид буде судитися з урядом Іспанії, що б послабити коронавирусный карантин, фото: pixabay.com

Протистояння центральних і місцевих властей з приводу коронакризисного карантину, як виявилося, не тільки чисто українське “винахід”.

В Іспанії, наприклад, міська громада Мадрида вирішила судитися з центральним урядом. Про це передає Telegram-канал РИА Новости.

Мадрид подає в суд на уряд Іспанії через карантин. Влада спільноти вже тричі просили Мінохоронздоров’я країни послабити антикоронавирусные заходи, але двічі отримували відмову. Рішення за останнім запитом поки немає.

На думку спільноти Мадрид, всі дані щодо епідемії вказують на те, що можна пом’якшити карантин і, наприклад, відкрити ресторани і бари, як це сталося на більшій частині території країни. Іспанські власті пояснили останній відмова ймовірністю другої хвилі епідемії.

Раніше “Країна” повідомляла, як мер Черкас відповів на звинувачення Зеленського. “З бандитами справ не мав. І на корпоративах у них не виступав”, – заявив Анатолій Бондаренко.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь