Майк Помпео заявив, що США можуть створити замість ВООЗ іншу організацію

Новини України

Помпео натякнув, що США можуть створити замість ВООЗ іншу глобальну організацію

Майк Помпео незадоволений роботою ВООЗ, фото: twitter.com/secpompeo

Після різких випадів на адресу Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) з-за пандемії коронавіруса, влада США досить прозоро заявили про плани створення альтернативної глобальної системи охорони здоров’я.

Про це заявив держсекретар США Майк Помпео. Він не виключив, що Вашингтон створить свою альтернативу ВООЗ з-за того, що вона не впоралася з поширенням коронавіруса, як повідомляє Fox Business.

Журналіст запитав Помпео про те, чи Білий дім створювати аналог ВООЗ. Держсекретар відповів ухильно, але не виключив такої можливості.

За словами Помпео, в даний час адміністрація президента США обмірковує, “які подальші дії є найкращими”. Він уточнив, що Дональд Трамп поставив чітке завдання: не допустити, щоб “ВООЗ знову зазнала невдачі”.

“Неприпустимо, щоб у ВООЗ надходили сотні мільйонів американських доларів, якщо вона не буде виконувати свої завдання. При цьому США повинні знайти спосіб, який дозволить країні залишатися лідером у виробленні заходів у сфері міжнародної охорони здоров’я”, – додав глава Держдепу.

Раніше “Країна” повідомляла, що ВООЗ продовжила дію режиму глобальної надзвичайної ситуації через коронавіруса.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь