Македонія повертає карантин через зростання числа хворих з коронавірусом

Новини України

Північна Македонія повертає карантин через зростання числа хворих з коронавірусом

Північна Македонія знову вводить карантин. Фото: Країна

Влада Північної Македонії повертають деякий карантинні обмеження. В країні фіксують новий спалах епідемії коронавіруса.

Про це повідомляє місцевий портал 24МК з посиланням на міністра охорони здоров’я Вінка Филипча.

“Уряд заборонив пересування всіх громадян у Скоп’є (всі муніципалітети Скоп’є), Куманово, Погоди, Стіпе, Тетово, а також Боговинье, Брвеницы, Тирце, Зелино і Егуновце, починаючи з четверга (4 червня) з 21:00 до понеділка (8 червня) до 05:00”, – йдеться в повідомленні.

У період заборони руху будуть працювати тільки лікарні та аптеки. В інших містах рух усіх громадян заборонено з 4 червня з 21:00 до 5 червня до 05:00 ранку, а у п’ятницю, суботу, неділю в цих містах заборона починається з 16:00 і триває до наступного дня до 05:00 ранку.

5 червня оголошується неробочим днем для всіх громадян.

Прогулянка з домашніми тваринами повинна проводитися вже встановлені терміни в періоди з 08:00 до 8:30, 15:00 до 15.30 і 20:00 до 20:30.

Кількість нових інфікувань коронавірусом в Північній Македонії стрімко зростає, за минулу добу зафіксовано ще 101 випадок. Більше половини – в Скоп’є. Крім того, повідомляється про чотирьох летальних випадках.

Раніше “Країна” писала, що Київ перевели на адаптивний карантин, рішення щодо відкриття залів ресторанів приймуть завтра.

Також ми розповідали, що Степанов анонсував посилення карантину в Україні, якщо кількість заражених коронавірусом буде швидко зростати.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь