МАкрон може повідомити сегондя про продовження карантину у Франції

Новини України

Макрон вирішив продовжити карантин у Франції до 10 травня – ЗМІ

18:09,

сьогодні

Макрон сьогодні ввечері звернутися з французам. Фото: Facebook/Emmanuel Macron

Президент Франції Емманюель Макрон під час сьогоднішнього вечірнього звернення до громадян країни може повідомити про продовження коронавирусного карантину щонайменше до 10 травня. Про це пише газета Le Monde з посиланням на джерела в Єлисейському палаці.

Введений спочатку термін дії обмежувальних заходів закінчується вже в найближчу середу, проте раніше в адміністрації президента повідомляли, що карантин буде продовжено.

На думку оточення Емманюель Макрона, продовження карантину до 10 травня дозволить французам зрозуміти, які “зусиль ще треба докласти” для боротьби з епідемією. При цьому додаткові чотири тижні обмежувальних заходів чиновникам в Єлисейському палаці здаються “досить короткими, щоб визначити, якою буде Франція після коронавіруса”.

Про те, що карантинні заходи не будуть зняті раніше травня, повідомляє телеканал BFMTV з посиланням на свої джерела. Продовження карантину до 10 травня підтвердили і поінформовані співрозмовники телеканалу LCI.

Як підкреслюють французькі ЗМІ, продовження карантинних заходів стане не єдиною темою звернення президента Франції до співгромадян. Емманюель Макрон виступить по телебаченню в 20:02 після традиційних оплесків, якими французи кожен вечір дякують медиків зі своїх балконів. За даними оточення президента, глава держави знову подякує медиків і тих, хто дозволяє країні функціонувати під час карантину.

За даними Le Figaro, після подяк Емманюель Макрон пояснить стратегію виходу з кризи.

“Президент упевнений, що французи хочуть побачити світло в кінці тунелю”,- стверджує джерело газети. Президенту доведеться пояснити, якими саме можуть бути перші заходи, спрямовані на відновлення Франції після епідемії.

Також ЗМІ очікують, що Макрон зробить заяву про майбутнє кордонів Шенгенської зони.

Раніше “Країна” писала про те, що президент Франції Емманюель Макрон заявив, що цілком можливо, що Франція або навіть весь Євросоюз залишать межі закритими до вересня.

Також ми повідомляли, що повії Франції звернулися до Макрону за допомогою під час карантину з-за коронавіруса.

Оригінал статті

Залишити відповідь