Максим Степанов глава Моз розповів, що в Україні можуть посилити карантинний режим

Новини України

У деяких регіонах можуть посилити карантин через коронавіруса – Степанов

Максим Степанов пояснив, що таке адаптивний карантин. Фото: скріншот з відео

У деяких регіонах України коронавирусный карантин можуть посилити, незважаючи на обіцяне з 11 травня пом’якшення. Про це під час брифінгу повідомив голова Моз Максим Степанов.

За його словами, таким чином буде введений адаптивний карантин, при якому місцеві органи влади зможуть самостійно посилювати обмеження у разі ускладнення ситуації.

“Нами зараз розробляються алгоритм, критерії, заходи і рекомендації для посилення карантину”, – заявив Експерт і додав, що зараз вже введені елементи адаптивного карантину. Так, планові операції дозволені тільки в тих областях, де система охорони здоров’я завантажена не більше, ніж на 50%.

Нагадаємо, що за останню добу найбільше випадків коронавіруса виявлено у Львівській області – 65, Чернівецькій – 49, Закарпатській – 44 і в Києві – 46.

На відео Максим Степанов про карантин з 7:17

Раніше “Країна” писала про те, що мер Івано-Франківська чекає, коли Київ пояснить, що таке адаптивний карантин для Західної України.

Також ми повідомляли, що Моз пояснив, як українцям слід себе вести після ослаблення карантину.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь