Мальта готує відновлення туристичної індустрії шляхом введення “безпечних коридорів” з іншими країнами

Новини Світу

 

 
 

 

 
 

Уряд Мальти працює над планом поступового відновлення туристичної індустрії. Передбачається, що його першим етапом стане введення так званих безпечних туристичних коридорів, повідомляє “Інтерфакс” з посиланням на прес-служба Мальтійського управління по туризму (Visit Malta).

“Концепція “безпечних коридорів” (safe corridors) передбачає взаємне відкриття кордонів між країнами, що знаходяться на одному етапі боротьби з пандемією коронавіруса, і означає спрощені правила переміщення між державами для громадян цих країн”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначили в Visit Malta, створення “туристичних коридорів” обговорюється з Люксембургом, Норвегією, Сербією, Словаччиною, Австрією, Чехією, Латвією, Литвою та Ізраїлем.

При цьому в кінці квітня влади Мальти продовжили заборону на міжнародне авіасполучення до 31 травня, також продовжено вимогу щодо дотримання двотижневого карантину до 30 червня для всіх прибувають в країну громадян.

З 22 травня на Мальті планується відкриття ресторанів (максимальна кількість гостей за столом – до 6 чоловік) і салонів краси. Будуть повністю зняті обмеження на індивідуальні заняття безконтактними видами спорту, зокрема дайвінгом і тенісом, відкриються ринки і кінотеатри. Громадяни зобов’язані тримати соціальну дистанцію в 2 метри.

Відкриття басейнів і готелів буде можливо тільки за умови дотримання всіх санітарних норм і протоколу з дистанціювання.

За даними Росспоживнагляду на 21 травня, на Мальті зареєстровано 584 випадку зараження коронавірусом, 6 людей померли.

Залишити відповідь