Марченко прокоментував звільнення керівників податкової та митниці

Новини України

“Вони втратили довіру”. Міністр фінансів назвав в. о. податкової та митної служби натомість звільненим

Міністр фінансів назвав в. о. податкової та митної служби натомість звільненим. Фото: Twitter / UAPopcorn

Глава Міністерства фінансів України Сергій Марченко заявив, що вже колишні керівники митної та податкової служби не виправдали покладених на них надій і розчарували народ.

Про це він заявив на офіційній сторінці відомства в Facebook.

“У суспільстві давно існує критична маса нереалізованих надій щодо діяльності митниці та податкової. Навіть у докризовий час керівництво цих служб виявилося нездатним виконувати покладені на них завдання. У сучасних умовах їх перебування на посадах було ризиком забезпечення фінансової безпеки. Вони втратили довіру людей і повинні піти”, – зазначено в повідомленні.

За його словами, тимчасовим виконуючим обов’язки голови Державної митної служби призначили Ігоря Муратова, який очолював один з департаментів відомства. У свою чергу, виконувати обов’язки податкової служби буде заступник колишнього голови Михайло Титарчук.

“Паралельно ми готуємо інституційні зміни в обох відомствах. Формуємо нові управлінські команди. Визначаємо внутрішні структури і функціонал. Мова йде про рестарт обох служб. Прозорість – найкращий аргумент проти корупції і тіньових схем “, – зазначив Марченко.

Нагадаємо, колишній голова Державної митної служби Максим Нефьодов, якого Кабмін звільнив за масштабні розкрадання, продемонстрував свою гордість, що разом з ним довелося звільняти і всіх його заступників.

Як повідомляла “Країна”, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль підтвердив відставку керівника податкової служби Сергія Верланова і глави таможнной служби Максима Нефьодова. Глава Кабміну зазначив, що на їх місце знайдуть ефективних управлінців.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь