Мариуахуна може лікувати і блокувати коронавірус – вчені

Новини України

Вчені виявили в марихуани здатність блокувати і лікувати Covid-19 – ЗМІ

У Канаді вчені знайшли сорт марихуани, нібито здатний лікувати коронавірус. Фото: Facebook

Учені з канадського Університету Летбриджа виявили сильні сорти конопель, які можуть допомогти запобігти зараженню коронавірусом, а також лікувати захворювання Covid-19, від якої постраждали тисячі українців.

Про це дослідники розповіли телеканалу CTV у четвер, 21 травня.

За їх словами, нові сорти рослини можуть впливати на ангіотензин, перетворює фермент-2 (ACE2), який використовується вірусом в якості “воріт” при попаданні в організм.

“Спочатку ми були просто приголомшені результатом дослідження, а потім ми дуже зраділи”, – розповіла телеканалу Ольга Ковальчук, яка працювала над цим відкриттям разом зі своїм чоловіком Ігорем. Вони також заявили, що канабіс може зменшити кількість точок проникнення вірусу в організм на 70%.

Ольга та Ігор Ковальчук, вчені відкрили сильні сорти канабісу. Скріншот: CTV

“Наша робота може надати величезний вплив – не так багато в світі ліків, здатних знизити дію вірусу на 70-80 відсотків”, – зазначили подружжя.

Нагадаємо, що згідно з даними опитування соціологічної групи “Рейтинг”, за легалізацію медичного канабісу виступили майже 40% опитаних українців.

Тим часом українські поліцейські намагаються всіляко перешкодити поширенню потенційного ліки від коронавіруса в Україні. Нещодавно правоохоронці затримали харків’янина з 110 кілограмами марихуани.

Залишити відповідь