Маски в Україні можуть скасувати до літа – Віктор Ляшко

Новини України

Масковий режим в Україні можуть скасувати до літа – Ляшко

Ляшко назвав умову скасування масочного режиму в Україні. Фото: Країна

Обов’язкове носіння масок у громадських місцях, запроваджене в Україні з 6 квітня, можуть скасувати до кінця літа. Зняття цієї заходи карантину станеться лише за умови зниження кількості нових випадків Covid-19.

Про це в неділю, 10 травня, в інтерв’ю РБК-Україна заявив головний санлікар і заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко.

“Якщо число випадків буде йти до зниження, поліпшуватися, то, можливо, і не все літо ми будемо ходити в масках, а досить швидко вийдемо. Можливо, і дитячі садочки відкриємо. Якщо будемо бачити, що сезонність не впливає на поширення інфекції, тоді буде складніше. Тоді будемо балансувати на цих 350-500 випадків і маска стане з нами невід’ємним іншому до кінця цього року”, – сказав чиновник.

За його словами, в наступний раз перегляд карантинних заходів в Україні відбудеться тільки 22 травня.

“Поки буде карантин, до тих пір ми будемо в масках, з антисептиками і соціальною дистанцією. Іншого виходу немає. Ми говоримо про те, що у нас розробляється поетапний план виходу з карантину. Ми вже зараз пом’якшуємо обмеження з 11 травня. Наступний етап перегляду карантину – 22 травня. Будемо дивитися розвиток епідситуації”, – додав Ляшко.

Нагадаємо, що нещодавно у Моз розповіли, які заходи слід дотримуватися українцям, щоб не заразитися коронавірусом і не заразити інших після ослаблення карантинних обмежень 11 травня.

Раніше ми писали, що Мелітопольський суд Запорізької області дозволив українцям не носити медичні маски.

Залишити відповідь