Мати вирила підкоп для втечі сина з в’язниці – фото

Новини України

У Запоріжжі матір зека вирила 13 метрів підкопу для втечі сина-вбивці. Фото

Мати вирила підкоп для втечі сина. Фото: Instagram / “Це Запоріжжя”

Жінка вирила тунель триметрової глибини протяжністю близько 10 метрів заради втечі з в’язниці сина, засудженого за вбивство.

Відповідні фото опублікували у новинний групі міста в Instagram “Це Запоріжжя”.

“Втеча з Шоушенка, Запорізька версія. Жінка з Миколаєва рив підкоп, щоб витягнути з в’язниці свого сина. Чоловік відбуває тривалий термін за вбивства в одній з Вольнянских колоній. Мати в’язня зняла неподалік дім, і з допомогою інструментів ночами впевнено рила до своєї мети. Звичайно двоїсті почуття цієї новини, але тепер у жінки є всі шанси зустрітися з сином по той бік паркану”, – зазначено в повідомленні.

Відзначається, що глибина підкопу склала три метри, а довжина – десять, однак, якби не поліція, у неї були всі шанси звільнити сина.

Нагадаємо, в Ульяновської області Росії з території Димитровградской виправної колонії двоє ув’язнених спробували втекти за кордон підкопом під стінами в’язниці.

Як повідомляла “Країна” у Чернігівському слідчому ізоляторі неповнолітні ув’язнені спробували втекти, побивши наглядача і викравши у нього ключі. Через події в СІЗО почали службову перевірку.

Читайте Країну в Google News – натисніть Підписатись

Залишити відповідь