МАУ пристосувала 6 пасажирських суден під вантажоперевезення

Новини України

Компанія МАУ пристосувала пасажирські лайнери під вантажоперевезення

МАУ переобладнує пасажирські літаки. Фото: Facebook/ flyuia.ua

МАУ підготувала до перевезень вантажів шість пасажирських літаків. Серед них два далекомагістральні лайнери Boeing 767-300ER і чотири середньомагістральних Boeing 737-900ER.

Про це повідомляє сайт avianews.com з посиланням на прес-службу авіаперевізника.

З моменту початку епідемії коронавіруса в Україні компанія активно зайнялася вантажоперевезеннями. З 13 по 24 квітня її повітряні судна виконали 11 вантажних рейсів. Літаки літали з Китаю в Україну, а також в треті країни: Італію, Ізраїль, Польщу, Францію і Німеччину. Наприклад, 20 квітня літак МАУ доставив гуманітарний вантаж із Шанхая в Болонью. А 23 квітня Boeing 767 авіакомпанії спеціальним поштовим рейсом доставили з Києва до Нью-Йорк понад 30 тисяч посилок, відправлених в США українськими підприємцями.

До 6 травня МАУ планує здійснити ще 10 рейсів тільки з вантажами.

“При необхідності і в залежності від потреб ринку готові використовувати ще додатково десять Воеіпд 737-800”, – відзначили в компанії.

Під час рейсів без пасажирів, вантаж розміщують не тільки в багажному відсіку, але і в пасажирському салоні. Це дозволяє за раз перевозити до 160 метрів кубічних вантажів у Boeing 767 і до 70 кубічних метрів в Boeing 737.

Переорієнтація на вантажні перевезення зараз став трендом у всіх великих авіакомпаніях світу, які з-за карантину втратили левову частину пасажирів. Так, 19 березня Lufthansa оголосила про скасування майже всіх пасажирських рейсів.

Із-за звуження ринку пасажирських перевезень експерти заявили, що коронавірус може призвести до банкрутства більшості авіакомпаній світу.

 

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь