Медики у Львові влаштували коридор ганьби для чиновників

Новини України

Львівські медики влаштували коридор ганьби для чиновників за медреформи Супрун. Відео

Львівські лікарі влаштували коридор ганьби для чиновників. Скріншот

Співробітники львівського протитуберкульозного диспансеру, які можуть втратити роботу через другого етапу медреформи, влаштували коридор ганьби для чиновників місцевої та центральної влади.

Відповідне відео записала і виклала в Facebook одна з лікарів медустанови Світлана Косик.

“Ми обирали вас не для того, щоб ви позбавляли нас наших робочих місць. Ми наймали вас за бюджетні кошти не для того, щоб ви отримували мільйонні зарплати і багатотисячні премії, а нам не виплачували навіть наші мізерні заробітні плати. Ви служите українським людям. І позбавляєте їх права на гідну медичну службу. Позбавляєте права вибору лікаря та лікувального закладу, – сказали лікарі.

Медики відзначають, що їх амбулаторію закриють за рішенням Львівської обласної ради № 874 від 10.09.2019 року.

“Цим рішенням передбачається ліквідація нашої установи з масовим вивільненням працівників шляхом приєднання до КНП ЛОР “Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр (Центрі легеневого здоров’я)”, – кажуть медики, відзначаючи, що будуть звільнені 204 людини.

Як розповіли лікарі, раніше в ході оптимізації припинило існування дитяче стаціонарне відділення, його перенесли у згаданий Центр легеневого здоров’я. Тепер воно розташоване в корпусі, де знаходяться стаціонарні відділення для дорослих, в яких лікуються хворі з бактеріовиділенням, з широкою лікарською стійкістю, і пацієнти з поєднанням ТБ / ВІЛ інфекцією, що представляє реальну загрозу для дітей”.

“У дітей немає умов для навчання, прогулянок на свіжому повітрі. Приміщення ж нашого стаціонарного дитячого відділення планується продати, оскільки воно розташоване в сосновому лісі на околиці міста на території площею 7,18 га. На нашу думку, саме з метою реалізації цього об’єкта і затіяна так звана реформа протитуберкульозної служби в р. Львові, – заявляє колектив.

За їх словами, без цього пояснення рішення облради здається дивним і нелогічним, адже диспансер успішно справляється із завданням амбулаторного ведення (діагностика, лікування, профілактика) хворих на туберкульоз та контактних осіб. Для цього є кваліфікований персонал та відповідне матеріально-технічна база.

Нагадаємо, починаючи з квітня після запровадження другого етапу медреформи по Україні прокотилися протести через недофінансування медустанов. Раніше “Країна” детально писала, що чекає українську медицину з 1 квітня через медреформи.

Як повідомлялося, сьогодні в Києві психіатри вийшли на протести проти медреформи Супрун.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь