Мер Черкас прокоментував слова Зеленського у свою адресу

Новини України

“З бандитами справ не мав. І на корпоративах у них не виступав”. Мер Черкас відповів на звинувачення Зеленського

Мер Черкас заявляє, що з бандитами ніколи справ не мав. Фото: Facebook/ Анатолій Бондаренко

Мер Черкас Анатолій Бондаренко прокоментував сьогоднішню заяву президента України Володимира Зеленського, в якому він назвав його бандитом. Бондаренко тепер і сам замислюється над тим, сів би він за один стіл з президентом.

Про це мер Черкас заявив у коментарі “Країні”, в середу, 20 травня.

Бондаренко стверджує, що вперше почув про те, що “на ньому висить 19 кримінальних справ”.

“Я розумію, що президента оточують, м’яко кажучи, люди недосвідчені, які можуть йому підносити різні довідки в тому числі по мені. Ви знаєте, я сьогодні вперше почув про те, що на мені, виявляється, 19 кримінальних справ. Я про себе такого не знав. Мені навіть мій адвокат зателефонував після прес-конференції і запитав, мовляв, що це за кримінальні справи такі, чому я не в курсі, де вони? Мені навіть самому цікаво. А хоча зачекайте. Це, може, вони планують на мене порушити 19 кримінальних справ? Ну, таке ми вже проходили”, – сказав він.

Також мер міста також подякував Зеленського за увагу, яку той надає йому в своїх виступах.

“Але мене вражає, що замість того, щоб зайнятися державними справами, президент приділяє увагу мені, меру Черкас. Я йому вдячний, звичайно. Але повинен сказати, що Черкаси, які послабили карантин, мають зараз всього дев’ять хворих, і ніякого стрибка захворюваності не сталося від того, що ми його послабили. Черкаси зараз – лідери країни по боротьбі з коронавірусом і по закупівлях ліків, обладнання і всього іншого”, – додав Бондаренко.

На звинувачення Зеленського в тому, що міський голова Черкас – “бандит”, мер відповів так: “Я з бандитами ніколи справ не мав. І у них на корпоративах не виступав”, – уточнив Бондаренко, і додав: “Я сам тепер замислююся після слів президента, сів би я з ним за один стіл”.

Нагадаємо, 30 квітня виконком міськради Черкас ухвалив рішення про значному ослабленні карантину в місті, введеного з-за епідемії коронавіруса. Після цього рішення розкритикували в Моз, а президент Зеленський пригрозив меру міста проблемами і передав йому “привіт” від себе, СБУ та МВС.

“Країна” публікувала інтерв’ю, в якому мер Черкас Анатолій Бондаренко докладно розповів, як раптово став обличчям карантинного бунту в Україні.

Залишити відповідь